خانه / دسته‌بندی نشده / چاپ و طراحی سررسید اختصاصی ۹۷

چاپ و طراحی سررسید اختصاصی ۹۷

سررسید اختصاصی ۹۷ که طراحی و چاپ آن توسط شرکتهای تولید کننده انجام می شود در مدلهای گوناگون تولید شده و در اختیار سازمانها و شرکتها قرار می گیرد.

سررسید اختصاصی ۹۷ برای سازمانها معمولاً در انواع وزیری تولید و چاپ می شود. طراحی سررسید وزیری در انواع اختصاصی ۹۷ هم می تواند توسط شرکت خریدار صورت گیرد و هم می تواند توسط تولید کننده انجام شود.

سررسید اختصاصی ۹۷ در انواع وزیری برای سازمانها باید شامل طراحی حرفه ای باشد. این طراحی اگر توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد معمولاً با استفاده از رنگ سازمانی شرکت و یا لوگو و نوع محصول تولید شده شرکت انجام می شود.

طراحی سررسید اختصاصی ۹۷ باید به گونه ای باشد که نشان دهنده برند و تبلیغات شما باشد. این تبلیغات هم باید بر روی جلد سررسید چاپ شود و هم بر روی صفحات آن. در واقع می توان چندین صفحه ابتدایی سررسید را به توضیح خدمات و محصولات عرضه شده توسط شرکت اختصاص داد.

سررسید اختصاصی ۹۷ در تعداد بالا چاپ می شود و برای شرکتها و سازمانهای بزرگ مناسب است.

علاوه بر سررسید وزیری می توان سررسید رومیزی را به صورت اختصاصی برای سال ۹۷ سفارش چاپ داد.

سررسید رومیزی قیمت پایین تری دارد و فروش بالاتری را نیز تجربه می نماید. سررسید رومیزی تنوع بسیار بالایی دارد و می توان آن را در انواع یادداشت دار نیز سفارش داد. انواع یادداشت دار سررسید رومیزی برای کارمندان بسیار مناسب است و فضای زیادی را هم اشغال نمی نماید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

فروشگاه اینترنتی مدل های متنوع سررسید

سالنامه و یا همان سررسید پاتریس دارای مدل های متنوع و زیبایی در بازار می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *