خانه / سررسید اختصاصی / چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران ارزان

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران ارزان

چاپ سررسید اختصاصی در تهران برای سال ۹۷ به صورت ویژه و در انواع ارزان و گران انجام می شود.

چاپ سررسید اختصاصی در تهران با توجه به قطع گوناگون سررسید و جلدهای متفاوت آن بسیار متنوع می باشد. اینکه شما چه قطع از سررسید ۹۷ را انتخاب می نمایید بسته به کاربرد آن برای شما و البته بودجه شما دارد. نکته ای که بسیار مهم است این است که شما با انواع قطع سررسید ۹۷ آشنایی داشته باشید تا به راحتی بتوانید انواع آن را انتخاب نمایید. در اینجا قصد داریم انواع سررسید اختصاصی ۹۷ را که در تهران به چاپ می رسد و دارای قیمت ارزان و مناسبی است را به شما معرفی نماییم:

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران می تواند در قطع وزیری باشد. قطع وزیری رایجترین و محبوبترین قطع در میان سررسیدها است که شرکت های زیادی آن را سفارش چاپ داده و البته با توجه به نوع جلد آن این سررسید دارای قیمت های گوناگونی می باشد. برای مثال اگر سررسید اختصاصی ۹۷ را از انواع وزیری چاپ نمایید و جلد آن را از انواع چرم انتخاب کنید دارای قیمت بالایی خواهد بود اما کافی است جلد این سررسید را از سلفون سخت انتخاب نمایید در این صورت این قطع از سررسید دارای قیمت ارزان و مناسبی خواهد بود. قطع وزیری دارای اندازه ای در حدود یک کتاب می باشد و برای استفاده در داخل شرکت ها و اداره ها جهت نوشتن کارها بسیار مناسب می باشد.

از دیگر انواع سررسید اختصاصی ۹۷ که توسط تولید کننده ها در تهران به چاپ می رسد می توان به سررسید پالتویی اشاره کرد. سررسید پالتویی را شرکت هایی انتخاب می نمایند که قصد دارند سررسید شیک و خاصی را به مشتریانشان عرضه نمایند. این سررسید که از سررسید وزیری کوچکتر است و همانطور که از نام آن پیداست در جیب پالتو جا می شود اگر از انواع جلد معمولی انتخاب گردد بسیار ارزان قیمت خواهد بود. سررسید پالتویی در انواع طلاکوب نیز چاپ می شود که بسیار پرطرفدار است.

سررسید رومیزی از دیگر انواع سررسید اختصاصی ۹۷ چاپ شده در تهران می باشد که به تازگی و در سالهای اخیر تغییرات زیادی در مدل آن به وجود آمده است. برای مثال قبلاً سررسید رومیزی تنها برای تاریخ مورد استفاده قرار می گرفت و جایی برای یادداشت کردن در ان در نظر گرفته نشده بود. اما به تازگی سررسید اختصاصی رومیزی به گونه ای تولید می شود که در زیر آن جعبه ای قرار داده می شود و تعدادی کاغذ یادداشت در آن می گذارند که جهت یادداشت کردن مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر تغییر ظاهری سررسید رومیزی و زیباتر شدن آن به کمک افراد آمده و کاغذ یادداشت را برایشان در سررسید تعبیه کرده است.

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران با قیمت ارزان در انواع تقویم دیواری نیز انجام می شود. شاید بتوان تقویم دیواری را ارزان ترین نوع سررسید دانست. تقویم دیواری که در انواع تک برگ و چهار برگ به چاپ می رسد و در انواع طرح های متنوع تولید می گردد فضایی برای چاپ اطلاعات شرکت ها بر روی آن در نظر گرفته شده است که بسیار پرفروش می باشد.

تقویم دیواری در اندازه های بزرگو کوچک به چاپ رسیده است و شما می توانید انواع دلخواه خود را ازمیان این سررسیدها انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی

سفارش سررسید اختصاصی تهران

آیا قصد سفارش سررسید اختصاصی را دارید؟ آیا می خواهید برای شرکت خود در تهران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *