خانه / سررسید رومیزی / چاپ تقویم و سررسید رومیزی

چاپ تقویم و سررسید رومیزی

سررسید و تقویم رومیزی را شاید بتوان پرفروش ترین نوع تقویم و سررسید در ایران دانست. چاپ سررسید و تقویم رومیزی به دلیل پرفروش بودن آن در تعداد بالا هم انجام می شود.

در واقع چاپ سررسید و تقویم رومیزی همانند گذشته در یک طرح و مدل نبوده و امروزه انواع سررسید و تقویم رومیزی دارای مدل های گوناگون برای کاربردهای متفاوتی طراحی و به چاپ رسیده است.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی همراه با جعبه یادداشت از انواع طرح های جدید سررسید رومیزی بوده و برای میز مدیران بسیار پرکاربرد می باشد.

این سررسید رومیزی که جعبه ای مشکی رنگ در زیر آن قرار گرفته است و تعدادی کاغذ یادداشت نیز درون آن جاسازی شده است از بهترین و جدیدترین انواع سررسید رومیزی به شمار می رود.

جنس صفحات این سررسید از گلاسه بوده و پایه این تقویم از جنس سلفون و مقوای سخت می باشد و فضایی نیز برای چاپ تبلیغات شما بر روی آن در نظر گرفته شده است.

چاپ سررسید و تقویم رومیزی به دلیل فروش بالای آن در تعداد بالا انجام شده است و شما می توانید با دریافت کاتالوگ انواع سررسید را مشاهده نموده و نوع مورد نظر را انتخاب کرده و با قرار دادن اطلاعات تماس خود در اختیار شرکت چاپ آن را سفارش دهید.

مطلب پیشنهادی

سررسید رومیزی

طراحی و خرید انواع سررسید رومیزی

سررسید رومیزی را می توانید به صورت آماده خرید نمایید و یا اگر مایل به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *