خانه / سررسید اختصاصی / چاپ انواع سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

چاپ انواع سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

سررسید اختصاصی ۹۷ که چاپ انواع آن در آستانه عید نوروز با قیمت ارزات انجام می شود برای سازمانها و شرکتها ضروری به نظر می رسد.

سررسید اختصاصی ۹۷ یکی از محصولات ضروری برای سازمانهاست که قبل از عید نوروز در تعداد بالایی آن را سفارش چاپ داده و بین مخاطبان خود پخش می نمایند.

معمولاً سازمانهای بزرگ اعم از دولتی و خصوصی انواع سررسید اختصاصی ۹۷ را در قطع وزیری سفارش می دهند. زیرا قطع وزیری رایجترین نوع سررسید چاپ شده در میان سازمانهاست. این سررسید فضای خالی زیادی جهت یادداشت کردن دارد و معمولاً در انواع روزانه چاپ می شود یعنی هر تاریخ در یک صفحه نمایش داده می شود.

چاپ سررسید و تقویم اختصاصی ۹۷ علاوه بر اینکه در قطع وزیری چاپ می گردد از سوی سازمانهایی که شیک بودن سررسید برای آنها مهم است در قطع پالتویی نیز سفارش داده می شود.

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ اگر در قطع پالتویی انجام شود می تواند یکی از شیک ترین انواع سررسید به حساب آید.

قطع پالتویی اندازه ای کوچکتر از قطع وزیری دارد و برای حمل و نقل مناسب می باشد.

اگر به دنبال چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ با قیمت ارزان هستید بهتر است انواع آن را در جلدهای باکیفیت معمولی انتخاب نمایید و به طور مستقیم از تولید کننده ها آن را خریداری کنید که قیمت مناسبی داشته باشد.

برای مثال چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در قطع وزیری می تواند از انواع جلد سلفون صورت پذیرد که قیمت ارزان و مناسبی دارد و یا می تواند در انواع جیبی و رقعی انجام شود که از جلد سلفون سخت بوده و قیمتی ارزان دارد.

با این حال سررسید رومیزی هم که برای قرار گرفتن بر روی میز طراحی و سفارش داده می شود قیمتی ارزان داشته که می توانید آن را از جلد گلاسه سفارش چاپ دهید.

سررسید دیواری نیز که از انواع پرفروش سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت است در انواع جنس های مقوایی، گلاسه و … تولید و سفارش داده می شود.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

تولید سررسید اختصاصی ارزان

سررسید اختصاصی سررسیدی است که برای شرکت خاصی تولید می شود و این سررسید با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *