خانه / سررسید دیواری / چاپ انواع تقویم و سررسید دیواری

چاپ انواع تقویم و سررسید دیواری

چاپ سررسید و تقویم دیواری در انواع زیادی انجام می شود در زیر به اختصار انواع سررسید و تقویم دیواری معرفی می شود:

سررسید و تقویم دیواری حصیری چینی که بر روی آن فضایی برای تبلیغات در حدود ۳۰*۱۲٫۵ در نظر گرفته شده است و در انواع طرح های آیه، تخت جمشید و گل به چاپ رسیده است بسیار پرفروش بوده و با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

از دیگر انواع سررسید و تقویم دیواری می توان به چاپ سررسید دیواری ۴ برگ اشاره کرد. این سررسیدها که تاریخ یک سال در ۴ برگ گنجانده شده است دارای انواع مختلفی است.

چاپ سررسید و تقویم دیواری ۴ برگ در دو اندازه انجام می شود. یکی اندازه کوچک در حدود ۳۴٫۵*۲۴٫۵ است که فضای تبلیغات بر روی آن حدود ۲۳*۸ در نظر گرفته شده است که در انواع طرح های منظره، ماشین، بچه و … به چاپ رسیده است و دیگری سررسید دیواری ۴ برگ بزرگ که اندازه ای در حدود ۵۰*۳۵ که فضای تبلیغاتی بر روی آن اندازه ۳۳٫۵*۱۳٫۵ است که در انواع طرح های کامیون، گل، منظره و … به چاپ می رسد.

بسیاری از انواع سررسید و تقویم دیواری به صورت تک برگ چاپ شده اند که دارای دو اندازه کوچک و بزرگ می باشند.

سررسید دیواری تک برگ در اندازه کوچک شامل سایز ۳۵*۲۵ است که فضای تبلیغاتی بر روی آن ۲۳٫۵*۷ است که شامل طرح های حافظ، گل، منظره، ماشین و … می شود.

سررسید و تقویم دیواری تک برگ بزرگ در اندازه ۵۰*۳۵ به چاپ می رسد و فضای تبلیغاتی بر روی آن ۳۲*۱۲ است که شامل طرح های زیادی می شود.

از دیگر انواع سررسید و تقویم دیواری تک برگ می توان به سررسید با اندازه ۴۸*۲۳ اشاره کرد که بسیار پرفروش است و چاپ آن قبل از آغاز سال جدید در تعداد بالا انجام می شود.

مطلب پیشنهادی

سررسید دیواری

فروش عمده سررسید دیواری

سررسید دیواری را از کدام شرکت به صورت عمده خرید نماییم؟ فروش عمده سررسید دیواری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *