خانه / لوازم التحریر اداری / لیست قیمت لوازم التحریر اداری در بازار ایران

لیست قیمت لوازم التحریر اداری در بازار ایران

لوازم التحریر یکی از ملزوماتی می باشد که در انواع مختلفی تولید می شود. لیست قیمت لوازم التحریر اداری در بازار ایران در مطلب زیر آمده است و شما می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
لوازم التحریر از جمله ملزوماتی می باشد که در بخش های مختلفی از کشور به کار می رود و البته می توان گفت که امروزه بدون لوازم التحریر نمی توان زندگی کرد. لوازم التحریر لازمه کسب علم و دانش می باشد و برای نگارش، نقاشی و ترسیم استفاده می شود. لوازم التحریر در انواع مختلفی یافت می شود که در این مطلب بیش تر در مورد انواع لوازم التحریر اداری صحبت شده است.
لوازم التحریر در طبقه بندی مختلفی قرار می گیرند که البته از مهم ترین لوازم التحریر می توان به مواردی چون خودکار، خودنویس، اتود، لوازم طراحی، پاک کن ها، لوازم ذخیره سازی و لوازم التحریر اداری اشاره کرد.

لیست انواع لوازم التحریر اداری

لوازم التحریر اداری گونه ای از ملزوماتی بوده که در رنگ و طرح های سنگین و اداری تولید می شود و البته بیش ترین استفاده را در ادارات دارد. از انواع لوازم التحریر می توان به نوشت افزار ها که شامل مداد، اتود، پاک کن، غلط گیر، کاربن، ماژیک، انواع مهر، خودکار تبلیغاتی، مداد رنگی و خودکار اشاره کرد. دومین جزء از لوازم التحریر که در ادارات مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ و مقوا می باشد که شامل کاغذ A5,A4، اتیکت و لیبل، مقوا و کاغذ رنگی، کارت آفرین، کاغذ پشت چسب دار و… می باشد.
از دیگر لوازم التحریر اداری می توان به ملزومات رومیزی اشاره نمود که شامل ست های رومیزی مدیریتی، ست های اداری ۱۰ و ۱۲ تکه و پایه چسب و… می باشد. در قسمت بایگانی ادارات نیز از انواع لوازم التحریر چون انواع پوشه، انواع کلاسور، طلق، شیرازه و انواع زونکن استفاده می شود.

اداری

لیست قیمت انواع لوازم التحریر اداری

لوازم التحریر اداری به چندین دسته تقسیم بندی می شوند که در مطلب بالا به برخی از آن ها اشاره شده است. قیمت لوازم التحریر چون دفتر ۱۰۰ برگ انتقال سهام، ۱۲۰۰۰ تومان، کیف اکسپندینگ فایل با برند پاپکو ۱۹۲۵۰ تومان، دستگاه تست اسکناس ۲ لامپ ۴۲۰۰۰ تومان، دستگاه فنر زن ۶۳۰۰۰۰ تومان، سند حسابداری ۳۳۰۰۰، ست رومیزی همه کاره ۴۸۰۰۰ تومان می باشد.
البته در این سایت بهترین لوازم التحریر با قیمت مناسب به فروش می رسد و شما می توانید برای خرید بهترین لوازم التحریر باکیفیت عالی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. این سایت لوازم التحریر را با برند های مختلف به فروش می رساند و برای دریافت اطلاعات بیش تر در این زمینه و همچنین دریافت قیمت محصولات با مشاورین واحد فروش تماس بگیرید.
منبع: محصولات فرهنگی ایران

مطلب پیشنهادی

لوازم التحریر اداری

فروش انواع عمده لوازم التحریر اداری

لوازم التحریر اداری که انواع خارجی و ایرانی آن در بازار موجود می باشد به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *