خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت تولید سررسید تبلیغاتی

قیمت تولید سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی چگونه و در چه انواعی تولید می شود؟ قیمت تولید سررسید تبلیغاتی چگونه تعیین می شود؟

سررسید تبلیغاتی از انواع سررسید تولید شده برای انجام کارهای تبلیغاتی شرکتهاست. یکی از راههای موثر برای تبلیغات تولید سررسید تبلیغاتی است.

سررسید تبلیغاتی که تولید آن به صورت اختصاصی انجام می شود دارای قیمت مناسبی است. در واقع یکی از معیارهای مهم در قیمت سررسید تبلیغاتی اندازه آن است. سررسید تبلیغاتی رقعی که اندازه کوچکتری دارد قیمت ارزان تر و سررسید تبلیغاتی وزیری که اندازه بزرگتری دارد قیمت بالاتری دارد.

تولید سررسید تبلیغاتی به صورت اختصاصی بوده و در انواع رنگ ها و طرح ها انجام می شود. جنس سررسید تبلیغاتی در قیمت آن بسیار موثر است. برای مثال سررسید تبلیغاتی چرمی قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع سررسید دارد و قیمت سررسید تبلیغاتی با جنس سلفون مناسب تر خواهد بود.

در تولید سررسید تبلیغاتی معمولاً هم تبلیغات بر روی جلد آن چاپ می شود و هم در صفحات آن.

اگر سررسید تبلیغاتی از انواع رومیزی انتخاب شود می توان در همه صفحات آن طرح های متناسب با حوزه کاری خود را چاپ نمایید و در هر صفحه پیام متفاوتی را به نمایش بگذارید.

از دیگر انواع سررسید تبلیغاتی می توان به سررسید دیواری اشاره کرد. سررسید دیواری که برای نصب بر روی دیوار تولید می شود در انواع طرح ها و رنگ ها موجود است. این سررسید بسیار پرفروش است زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم کاربرد فراوانی.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

فروشگاه اینترنتی مدل های متنوع سررسید

سالنامه و یا همان سررسید پاتریس دارای مدل های متنوع و زیبایی در بازار می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *