خانه / لوازم التحریر استدلر / قیمت بازار انواع لوازم التحریر استدلر

قیمت بازار انواع لوازم التحریر استدلر

در مورد برند تولیدکننده لوازم التحریر استدلر چه می دانید؟ آیا می دانید قیمت بازار انواع لوازم التحریر استدلر چقدر می باشد؟ استدلر در تولید چه لوازم التحریر فعالیت دارد؟
نوشت افزار یا لوازم التحریر یکی از ملزوماتی بوده است که در هر مکانی بی شک استفاده می شود و این نوشت افزار به منظور نگارش، نقاشی و ترسیم استفاده می گردد. البته لوازم التحریر ها در انواع مختلفی طبقه بندی شده اند که می توان به قلم، لوازم رومیزی، لوازم طراحی، پاک کن ها، جوهر، لوازم ذخیره سازی و لوازم اداری اشاره کرد.
البته هر کدام از این لوازم التحریر ها خود به چندین دسته تقسیم بندی می شوند و برای منظوری از آن استفاده می شود. از انواع لوازم التحریر می توان به لوازم التحریر اداری، لوازم التحریر مدیریتی، لوازم التحریر مدارس و دانشگاهی و… اشاره کرد. برند های زیادی در تولید لوازم التحریر فعالیت می کنند که البته از معروف ترین آن ها می توان به استدلر، فابر کاستل، اونر، اشنایدر و… اشاره کرد.

معرفی و شناخت برند معروف لوازم التحریر استدلر

برند استدلر یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان بوده است که در تاریخ ۱۸۳۵ شرکت به ثبت گردیده و در نورنبرگ آلمان فعالیت می کند. البته این شرکت توسط شخصی به نام جی اس استدلر ساخته شده است و در امروزه حدود سه هزار نفر از مردم در این شرکت مشغول به کار می باشند.
استدلر یکی از برترین و محبوب ترین برند های تولیدکننده لوازم التحریر در جهان به شمار می رود و البته در بازار ایران نیز از فروش خوبی برخوردار بوده و با قیمت مناسب به فروش می رسد. این برند آلمانی حدود ۱ قرن است که در حال فعالیت می باشد و در زمینه تولید انواع لوازم التحریر مشغول به کار بوده و انواع مداد پاک کن، خودکار های فانتزی، وسایل طراحی و نقشه کشی و… فعالیت می کند.
البته تنوع وسایل و لوازم التحریر مارک استدلر بسیار بالا بوده و از رنگبندی مختلف و متنوعی ساخته شده است و البته بیش ترین فروش را در بازار به خود اختصاص داده است. در مطلب زیر در مورد قیمت هر کدام از لوازم التحریر استدلر صحبت شده است.

لوازم التحریر

قیمت لوازم التحریر استدلر در بازار

لوازم التحریر استدلر در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند که می توان به مواردی اشاره کرد. قیمت تراش رومیزی استدلر ۸۰۰۰۰ و تراش مدل مارس ۵۰۲، ۴۰۰۰۰ تومان بوده است. روان نویس تریپلاس استدلر ۱۰ رنگی با قیمت ۳۵۰۰۰ تومان به فروش می رسد و البته قیمت تراش فلزی دو سوراخ استدلر ۱۳۰۰۰ تومان می باشد. قیمت مداد مشکی مارس لوموگراف استدلر حدود ۹۰۰۰ تومان بوده است و مداد مشکی پاکن دار استدلر به قیمت ۵۰۰۰ تومان به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت دیگر انواع لوازم التحریر استدلر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
منبع: محصولات فرهنگی ایران

مطلب پیشنهادی

لوازم التحریر استدلر

لوازم التحریر استدلر در سایت برای خرید

لوازم التحریر استدلر به دلیل تقاضای بالا در کشور در سایت های زیادی خرید و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *