خانه / سررسید رومیزی / طراحی و خرید انواع سررسید رومیزی

طراحی و خرید انواع سررسید رومیزی

سررسید رومیزی را می توانید به صورت آماده خرید نمایید و یا اگر مایل به طراحی انواع اختصاصی آن هستید می توانید آن را سفارش داده تا در اسرع وقت برای شما تولید شود.
سررسید رومیزی که بیشترین تنوع را در بین سررسیدهای آماده دارد در دو مدل عمومی و اختصاصی طراحی و تولید می گردد و برای خرید در اختیار عموم قرار می گیرد.
سررسید رومیزی عمومی که همگان می توانند از آن استفاده نمایند و تنها به عنوان یک سررسید جهت اطلاع از تاریخ روز بر روی میز قرار می گیرد.
اما سررسید رومیزی اختصاصی که مناسب شرکت ها و ارگان ها می باشد به صورت اختصاصی طراحی شده و در تعداد بالایی چاپ می گردد و در اختیار سازمان مورد نظر قرار می گیرد.
سررسید رومیزی که برای قرار گرفتن بر روی میز کارمندان طراحی و توسط شرکت خرید می شود یکی از بهترین راه ها برای انجام کارهای تبلیغاتی شرکت می باشد زیرا در طول روز افراد زیادی به شرکت شما مراجعه کرده و همه سررسید رومیزی را مشاهده کرده و با شرکت شما بیشتر آشنا می شوند. ضمناً شما می توانید این سررسید رومیزی را به مخاطبان خود نیز هدیه دهید تا آن ها نیز با قرار دادن این سررسید بر روی میز خود سبب شوند تا همه مردم آن را در طول روز مشاهده نمایند.
سررسید رومیزی که در انواع اختصاصی و عمومی در مدل های زیبایی طراحی و تولید می شود یکی از بهترین مدلهای سررسید برای سفارش می باشد.

منبع: محصولات فرهنگی ایران

مطلب پیشنهادی

سررسید رومیزی

چاپ روی سررسید و تقویم رومیزی

انواع سررسید و تقویم رومیزی چاپ شده توسط تولید کنندگان را می شناسید؟ سررسید و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *