خانه / سررسید تبلیغاتی / شرکت سررسید تبلیغاتی در تهران

شرکت سررسید تبلیغاتی در تهران

سررسید تبلیغاتی از انواع سررسید سفارش داده شده برای امر تبلیغات می باشد که تاثیری  عالی در امور تبلیغاتی شرکت دارد.

شرکت چاپ و تولید سررسید تبلیغاتی انواع سررسید را در قطع، جلد و طراحی های مختلف بنابر سفارش شرکت مورد نظر تولید می نماید.

در واقع بهترین زمان برای چاپ سررسید تبلیغاتی در تهران قبل از آغاز سال جدید است که هم سررسیدی را برای مخاطبانتان ارسال کنید و هم تبلیغاتی را انجام داده باشید.

سررسید تبلیغاتی سررسیدی است که در تعداد بالا باید سفارش داده شود زیرا به صورت اختصاصی بوده و سفارش سررسید اختصاصی در تعداد پایین انجام نمی شود.

سررسید تبلیغاتی به گونه ای است که بر روی جلد آن اطلاعات شرکت از جمله نام و لوگوی شرکت چاپ می گردد و سپس صفحات اولیه آن شامل اطلاعاتی از جمله سابقه شرکت، اهداف شرکت، محصولات تولیدی و خدمات شرکت و … معرفی می گردند.

در واقع سررسید تبلیغاتی سررسیدی برای معرفی شرکت و سازمان است که در آن به تفکیک همه چیز برای اطلاعات مشتریان نوشته شده است.

سررسید تبلیغاتی در تهران قبل از آغاز سال جدید بسیار زیاد سفارش داده می شود و با توجه به قطع آن، جلد آن و … شامل قیمت و هزینه می باشد. اگر می خواهید سررسیدی عالی و شیک را برای مجموعه خود سفارش دهید انواع چرم را می توانید انتخاب کنید.

اگر می خواهید سررسیدی با قیمت ارزان را سفارش دهید می توانید انواع جلد سلفون و جلد گلاسه را سفارش دهید.

اگر هم می خواهید سررسیدی عالی با قیمت مناسب چاپ نمایید با توجه به اندازه و قطع سررسید و جلد انتخابی بهترین مورد را سفارش دهید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی

فروش سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت

سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت در چه انواعی به فروش می رسد؟ چاپ سررسید تبلیغاتی ارزان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *