خانه / سررسید تبلیغاتی / شرکت انواع سررسید تبلیغاتی در تهران

شرکت انواع سررسید تبلیغاتی در تهران

سررسید تبلیغاتی در سراسر جهان جایگاه ویژه ای داشته و هرساله شرکت ها برای انجام بخشی از امور تبلیغاتی شرکت خود اقدام به چاپ و سفارش انواع متنوع سررسید تبلیغاتی را داده تا در بین جامعه هدف خود پخش نمایند.

در تهران نیز که شرکت های بسیاری مشغول به فعالیت می باشند هرساله انواع سررسید تبلیغاتی سفارش داده شده و در اسرع وقت تولید و چاپ می شود و برای شرکت ها ارسال می گردد.

سررسید تبلیغاتی به دلیل اینکه از سوی شرکت ها به صورت اختصاصی سفارش داده می شود می تواند دارای جلد اختصاصی، متن اختصاصی، طراحی و مدل اختصاصی باشد.

در واقع شرکت های چاپ و تولید سررسید تبلیغاتی انواع سررسید را طبق نظر و سلیقه مشتری چاپ کرده و تحویل می دهند.

اگر بخواهیم در مورد اندازه سررسید تبلیغاتی صحبت کنیم می توان گفت سررسید تبلیغاتی در انواع رایج قطع همچون وزیری، پالتویی، رقعی، جیبی، رومیزی، دیواری و … چاپ می گردد.

هرکدام از این قطع سررسید به عنوان سررسید تبلیغاتی کاربرد مخصوص به خود را دارند.

برای مثال اگر می خواهید انواع سررسید تبلیغاتی سفارش داده شده توسط شما در اختیار کارمندان و مدیران قرار گیرد و از آن جهت یادداشت برداری استفاده شود بهتر است از انواع سررسید تبلیغاتی وزیری سفارش دهید.

اما اگر می خواهید سررسید تبلیغاتی شما بر روی میز قرار گیرد که در معرض دید همگان باشد و عموم با نام و خدمات شرکت شما آشنا شوند بهتر است از انواع سررسید تبلیغاتی رومیزی انتخاب نمایید.

از طرفی اگر مایل هستید انواع چاپ سررسید تبلیغاتی برای شما قیمت ارزان و مناسبی داشته باشد بهتر است از انواع سررسید دیواری انتخاب کنید که بر روی دیوار نصب شده و باز هم در معرض دید عموم قرار می گیرد.

نوع دیگری از سررسید تبلیغاتی به نام سررسید پالتویی نیز تولید شده است که برای مدیران طراحی شده و به راحتی قابل حمل و نقل است و بسیار شیک و زیبا می باشد.

در تهران شرکت های چاپ و تولید سررسید انواع سررسید در قطع مختلف را تولید کرده و در اسرع وقت به شما تحویل می دهند.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی

فروش سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت

سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت در چه انواعی به فروش می رسد؟ چاپ سررسید تبلیغاتی ارزان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *