خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ تهران

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ تهران

سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران با چه کیفیتی و چگونه سفارش داده می شود؟ انواع سررسید اختصاصی ۹۷ را چه زمانی باید سفارش دهیم؟

سررسید اختصاصی ۹۷ در تهران معمولاً در اواخر سال سفارش داده می شود. یکی از محصولاتی که با پایان سال سفارش آن رونق بالایی می گیرد سررسید اختصاصی است. شرکتها و سازمانهایی که بزرگ و معتبر هستند یکی از کارهایی که هرساله در پایان سال انجام می دهند سفارش سررسید اختصاصی است. در واقع سفارش سررسید اختصاصی برای بعضی از سازمانها امری ضروری و لازم است.

سررسید اختصاصی ۹۷ با توجه شرکت سفارش دهنده در انواع بسیار متنوعی چاپ می شود. برای مثال سازمانهای بزرگی همانند بانکها انواع سررسید اختصاصی ۹۷  را در قطع وزیری، رقعی، پالتویی و … سفارش می دهند. میزان سفارش سررسید اختصاصی در قطع وزیری بسیار بالاتر از دیگر اندازه هاست به همین دلیل هم چاپ این سررسید بسیار زیاد انجام می شود.

سررسید اختصاصی ۹۷ می تواند در انواع جلد چرمی، جلد سلفونی، اشبالت، ترمو و … سفارش داده شود. هرکدام از این جلدها قیمت مخصوص به خود را دارند. برای مثال سررسید اختصاصی جلد چرمی قیمت بالایی دارد و در مواردی پیشنهاد می گردد که مخاطب شما فرد خاصی باشد و هزینه چاپ برای شما چندان مهم نباشد.

از دیگر سررسید اختصاصی ۹۷ سفارش داده شده توسط شرکتها در تهران می توان به سررسید اشبالت اشاره کرد. سررسید با جلد اشبالت از زیباترین و جذاب ترین انواع سررسید است که بسیار شیک و منحصر به فرد بوده و در مدل های مختلفی هم سفارش داده می شود.

سررسید اختصاصی ۹۷ با جلد ترمو نیز از دیگر انواع سررسید بوده که فروش بسیار خوبی داشته  و از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است.

سررسید اختصاصی در تعداد بالا سفارش داده می شود و در تعداد کم تولید نمی گردد. لذا اگر قصد سفارش چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ را دارید ابتدا مدل ها و نمونه ها را مشاهده کرده سپس در زمان مناسبی اقدام نمایید تا قبل از سال نو بتوانید سررسید خود را تحویل بگیرید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

فروشگاه اینترنتی مدل های متنوع سررسید

سالنامه و یا همان سررسید پاتریس دارای مدل های متنوع و زیبایی در بازار می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *