خانه / سررسید اختصاصی / سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ از حدود یک ماه قبل از سال جدید آغاز می شود. این سفارش از سوی سازمانها و شرکت ها صورت می پذیرد. در واقع سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ به شرکت ها دارای مراحلی است. از جمله این مراحل می توان به مشاهده طرحها و مدلها، انتخاب اندازه، انتخاب جلد اشاره کرد.

در واقع نکاتی که تعیین کننده قیمت سررسید می باشند بسیار مهم هستند و باید از سوی خریدار تعیین گردند.

ارزان قیمت بودن سررسید اختصاصی نیز به عواملی همچون جلد سررسید و اندازه آن بستگی دارد. از طرفی چاپ اطلاعات تبلیغاتی بر روی سررسید اختصاصی خود هزینه ای جداگانه در بر می گیرد.

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ در اندازه های رایجی همچون وزیری، رقعی، رومیزی، جیبی و … انجام می شود. اگر به صورت کوتاه بخواهیم انواع اندازه های سررسید اختصاصی را معرفی نماییم می توان گفت:

سررسید اختصاصی ۹۷ وزیری به سررسیدی گفته می شود که اندازه یک کتاب باشد. سررسید اختصاصی رقعی به سررسیدی گفته می شود که به راحتی در کیف جا شود و اندازه ای در حد ۱۷*۱۵ سانتی متر داشته باشد.

سررسید اختصاصی ۹۷ رومیزی که قیمت ارزان و مناسبی دارد از انواع سررسید مناسب جهت قرار گرفتن بر روی میز بوده که خود تنوع بالایی دارد.

اینکه شما کدام سررسید اختصاصی را انتخاب می کنید بستگی به کاربرد آن برای شما و مخاطبانتان دارد.

یکی دیگر از عواملی که سبب ارزان قیمت شدن سررسید اختصاصی می شود سفارش سررسید به تولید کننده ها می باشد. اگر شما به صورت مستقیم انواع سررسید را از تولید کننده خریداری نمایید می توانید قیمت ارزان و مناسبی را پرداخت کنید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

تولید سررسید اختصاصی ارزان

سررسید اختصاصی سررسیدی است که برای شرکت خاصی تولید می شود و این سررسید با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *