خانه / سررسید اختصاصی / سفارش تولید انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷

سفارش تولید انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷

سررسید اختصاصی ۹۷ که در اواخر سال ۹۶ سفارش تولید داده می شود از انواع محصولاتی است که از شرکت گرفته تا سازمانها همگی بدان نیاز دارند و انواع آن را در تعداد بالا سفارش می دهند.

اگر بخواهیم انواع رایجترین قطع سررسید اختصاصی ۹۷ که سفارش تولید آن روزانه در تعداد بالا ثبت می شود را بررسی کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

سررسید وزیری: این سررسید که پرطرفدارترین قطع سررسید در میان شرکتها و سازمانهای بزرگ به شمار می رود در تعداد بالا سفارش داده شده و در انواع جلدهای ترمو، چرمی، سلفون و … تولید می شود. هرکدام از این جلدها با توجه به کیفیتی که دارند از قیمتی خاص برخوردار هستند.

سررسید پالتویی: سررسید پالتویی که از انواع شیک سررسید اختصاصی به شمار می رود به دلیل اینکه از جلدهایی نظیر چرم و اشبالت تولید می گردد از قیمت بالایی هم برخوردار است .

سررسید رقعی: سررسید رقعی از انواع قیمت مناسب و کوچک سررسید اختصاصی ۹۷ است که در انواع روزانه و دستیار تولید می شود. انواع روزانه آن که هر تاریخ در یک صفحه نمایش داده می شود و فضای کوچکی جهت یادداشت دارد.

سررسید رومیزی: سررسید رومیزی را اگر به عنوان سررسید اختصاصی سال ۹۷ سفارش می دهید بدانید که یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی را انتخاب کرده اید. با قرار گرفتن سررسید رومیزی بر روی میز کارکنان روزانه صدها نفر تبلیغات شما را مشاهده خواهند کرد.

سررسید جیبی: سررسید جیبی به عنوان سررسید اختصاصی سال ۹۷ بسیار زیاد سفارش داده می شود. قیمت مناسب این سررسید سبب شده است تا شرکتها و سازمانهای زیادی آن را در تعداد بسیار بالا سفارش دهند. تولید سررسید جیبی به عنوان سررسید اختصاصی می تواند در انواع طلاکوب نیز انجام شود که هم زیباتر بوده و هم جلوه ای خاص به تبلیغات شما می بخشد.

سفارش انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ از طرف سازمانها به شرکت های تولید کننده انجام می شود و شما باید ابتدا قطع سررسید را انتخاب کرده و سپس در مورد جلد آن تصمیم گیری نمایید تا بتوانید انواع قیمت ها را دریافت نمایید.

تولید سررسید اختصاصی سال ۹۷ در انواع کیفیت های مختلف با جلدهای متنوع و در انواع قطع انجام می شود.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

تولید سررسید اختصاصی ارزان

سررسید اختصاصی سررسیدی است که برای شرکت خاصی تولید می شود و این سررسید با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *