خانه / سررسید اختصاصی / سفارش انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ ارزان

سفارش انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ ارزان

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ در انواع زیادی انجام می شود. تعدادی از شرکت ها به دنبال سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ با قیمت ارزان هستند زیرا قصد سفارش تعداد بالایی از سررسید را دارند. اما تعدادی هم کیفیت و نوع سررسید بیشتر از قیمت برایشان مهم است. در اینجا ما انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ را به اختصار توضیح می دهیم تا بتوانید انتخابی بهتر و هوشمندانه تر داشته باشید:

سفارش سررسید اختصاصی ۹۷ می توانید از انواع سررسید با اندازه جیبی باشد. سررسید جیبی را می توان از ارزان ترین سررسیدهای موجود دانست. این سررسید اندازه کوچکی دارد به صورتیکه به راحتی در جیب جا می شود. بر روی این سررسید جیبی می توان اطلاعات شرکت را چاپ نمود و از آن به صورت سررسید اختصاصی استفاده کرد.

از دیگر انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ که سفارش آن رونق بسیار بالایی دارد سررسید دیواری است. شاید قیمت ارزان و مناسب سررسید دیواری یکی از عامل های مهم در سفارش بالای این سررسید باشد. سررسید اختصاصی دیواری که برای نصب بر روی دیوار سفارش داده می شود توسط سازمانهای بسیار زیادی خریداری مر گردد.

سررسید اختصاصی رقعی نوعی دیگر از سررسید ارزان قیمت سال ۹۷ است که برای اشخاصی مناسب است که نیاز دارند یک سررسید را همیشه به همراه خود داشته باشند. شاید بتوان این سررسید را مناسب ترین سررسید برای تبلیغات دانست زیرا توسط افراد به همه جا حمل می شود و امکان اینکه تبلیغات شما در همه جا دیده شود بسیار زیاد است.

سررسید وزیری یکی دیگر از انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ است که هم در انواع ارزان و هم در انواع گران قیمت سفارش داده می شود.

سفارش سررسید وزیری در تعداد بالا بیشتر از انواع جلد نرم و یا جلد سلفون انجام می شود زیرا انواع جلد چرمی آن قیمت بالایی دارد.

برای سفارش انواع سررسید اختصاصی سال ۹۷ می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نمایید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی

چاپ و طراحی سررسید اختصاصی در تهران

سررسید اختصاصی که چاپ و طراحی آن توسط شرکت های متخصص در تهران انجام می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *