خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش آنلاین سررسید و تقویم رومیزی

سفارش آنلاین سررسید و تقویم رومیزی

سررسید و تقویم رومیزی از انواع سررسید پرفروش و پررونق به صورت آنلاین سفارش داده می شود.

سررسید و تقویم رومیزی که سفارش آنلاین آن فراهم شده است از انواع سررسید محبوب میان مشتریان است.

شرکتهایی که قصد سفارش تعداد بالایی از سررسید را دارند سررسید و تقویم رومیزی را انتخاب می نمایند زیرا این سررسید از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

یکی از انواع سررسید و تقویم رومیزی که سفارش آن بسیار زیاد انجام می شود تقویم رومیزی یادداشت دار است. این سررسیدها که به کاربر این امکان را می دهند که تاریخ یک ماه را در یک صفحه مشاهده نمایند و در عین حال کاغذی برای یادداشت دارند از انواع پرفروش ترین سررسیدها به شمار می روند. حتی می توان بر روی کاغذ یادداشت تقویم رومیزی لوگو شرکت را چاپ نمود.

یکی دیگر از انواع سررسید و تقویم رومیزی به صورت هفتگی می باشد. بدین صورت که در یک صفحه تنها تاریخ یک هفته را می توان مشاهده نمود که در این صورت سررسید دارای صفحات بیشتری خواهد بود. می توان کاغذ یادداشت سررسید را به گونه ای طراحی نمود که هم قابلیت جداشدن داشته باشد و هم به صفحات سررسید وصل باشد.

یکی از رایجترین انواع سررسید وتقویم رومیزی که سفارش آنلاین آن بسیار زیاد انجام می شود  سررسید و تقویم مثلثی است که دارای جلد سختی از جنس سلفون است. جلد سلفون سررسید زیبایی خاصی به سررسید می بخشد. این نوع سررسید رومیزی بیشترین سفارش را در بین انواع سررسید رومیزی دارد.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

فروشگاه اینترنتی مدل های متنوع سررسید

سالنامه و یا همان سررسید پاتریس دارای مدل های متنوع و زیبایی در بازار می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *