خانه / سررسید تبلیغاتی / خرید عمده سررسید و تقویم تبلیغاتی

خرید عمده سررسید و تقویم تبلیغاتی

سررسید و تقویم تبلیغاتی همانند دیگر انواع سررسیدها می تواند شامل انواع مدلهای بسیار زیادی باشد که خرید عمده آنها رونق بسیار بالایی دارد. برای مثال از انواع سررسید و تقویم تبلیغاتی می توان به سررسید تبلیغاتی چرم، ترمو، سلفون و گالینگور اشاره کرد.

سررسید و تقویم تبلیغاتی ترمو از انواع برجسته بوده که در قطع وزیری به فروش می رسد. داخل این سررسید تبلیغاتی دو رنگ بوده که هر تاریخ در یک صفحه قرار گرفته است و کاغذ آن از جنس تحریر و ۷۰ گرم بوده و شامل ۳۳۶ صفحه است و صحافی آن به صورت دوختی است.

این سررسید دارای جلد برجسته بوده و بسیار پرفروش است.

از دیگر انواع سررسید و تقویم تبلیغاتی می توان به سررسید چرم وزیری اشاره کرد که صحافی آن به صورت ته دوخت بوده و در سه رنگ زیبا به فروش می رسد.

سررسید و تقویم تبلیغاتی دیگری در قطع وزیری تولید شده است که در کنار آن یک عدد خودکار جاگذاری شده است و جلد آن از جنس چرم می باشد.

از دیگر انواع سررسید و تقویم تبلیغاتی می توان به سررسید با لبه مثلثی شکل اشاره کرد که در قسمت مثلثی شکل آن جای یک خودکار قرار داده شده است. این سررسید تبلیغاتی از جنس چرم بوده و قطع آن وزیری می باشد.

نوع دیگری از سررسید تبلیغاتی تولید شده است که طرح آن به صورت جین بوده و صحافی آن از نوع دوختی می باشد که در چهار رنگ زیبا به فروش می رسد.

برای مشاهده انواع سررسید و تقویم تبلیغاتی و شرایط فروش از هر کجای کشور می توانید اقدام نمایید.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی

فروش سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت

سررسید تبلیغاتی ارزان قیمت در چه انواعی به فروش می رسد؟ چاپ سررسید تبلیغاتی ارزان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *