خانه / سررسید رقعی / تولید کننده انواع سررسید رقعی

تولید کننده انواع سررسید رقعی

سررسید رقعی از انواع سررسیدهای کوچک توسط تولید کننده ها تولید و به فروش می رسد.
سررسید رقعی که اندازه ای در حدود ۲۰*۱۴٫۵ دارد از انواع سررسیدهای مناسب برای جاشدن در جیب و کیف می باشد.
سررسیدهای رقعی که برای همراه داشتن توسط کارمندان اندازه ای بسیار مناسب دارد هم از کیفیت خوبی برخوردار است و هم در انواع رنگ های زیبا تولید می شود.
تولید کننده سررسید رقعی سعی در تولید سررسیدی دارد که نه بزرگ باشد و نه خیلی کوچک.
کاربرد سررسید رقعی بسیار زیاد است زیرا هم برای استفاده در منازل کاربرد دارد و هم برای کارمندان سازمان ها. نه فضای زیادی را در بر می گیرد و نه آن قدر کوچک است که براحتی گم شود.
سررسید رقعی که تولید کننده ها آن را بسیار به مشتریان خود پیشنهاد می دهند دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد لذا چاپ تعداد بالایی از آن شامل هزینه زیادی نمی شود.
سررسید رقعی که تولید کننده با تولید آن تا حد زیادی مشکلات کسانی را که همیشه باید سررسید به همراه داشته باشند حل کرده است یکی از سررسید هایی است که کارمندان بسیار بدان نیازمندند.

سررسید رقعی

در واقع کارمندان از جمله اقشاری هستند که همیشه در کیف خود سررسید دارند پس بهتر است این سررسید از انواع سبک وزن و کوچک باشد تا مشکلی را برای استفاده کننده ایجاد نکند.
سررسید رقعی با اندازه بسیار مناسب و عالی و وزن بسیار کم سبب فروش بالایی در بین کارمندان و سازمان ها شده است.
سررسید رقعی خود انواع زیادی دارد که از جمله آن می توان به سررسید رقعی روزانه اشاره کرد که هر روز در یک صفحه قرار داده شده و سبب راحتی در کار می شود.
از طرفی یکی دیگر از انواع بسیار مفید سررسید رقعی سررسید رقعی دستیار است که مناسب مهندسان می باشد.
سررسید رقعی دستیار که طراحی متفاوتی با دیگر انواع سررسید رقعی دارد از انواع سررسیدهای پرکاربرد می باشد که فروش بالایی را نیز تجربه می نماید.
سررسید رقعی دستیار که با فضای بسیار زیاد برای یادداشت از انواع سررسیدهای منحصر به فرد به شمار می رود در انواع طرح های گوناگون تولید شده است.

منبع: محصولات فرهنگی ایران

مطلب پیشنهادی

سررسید رقعی

فروش سررسید ابعاد رقعی

سررسید رقعی ابعادی مشخص و معین دارد که مصرف کننده بر طبق کاربرد آن اقدام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *