خانه / سررسید اختصاصی / تولید و چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

تولید و چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ در انواع ارزان قیمت توسط شرکت ها انجام شده و با توجه به تنوع بالایی که این سررسیدها دارند می توان تولید آنها را در تعداد بالا برای سازمانها و شرکت ها انجام داد.

تولید سررسید اختصاصی ۹۷ می تواند در قطع اروپایی صورت پذیرد.

سررسید اختصاصی ۹۷ اروپایی می تواند از جلد ترمو تولید شود و درون آن از تصاویر دیدنی جهان استفاده گردد.

سررسید اختصاصی اروپایی می تواند به صورت کلاسوری نیز باشد که متقاضیان بسیار بیشتری خواهد داشت. در واقع صفحات داخلی سررسید اختصاصی از کاغذ کرم ۷۰ گرمی تولید شده است و با چاپ دو رنگ می باشد.

چاپ سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت می تواند در انواع وزیری نیز صورت پذیرد. سررسید اختصاصی ۹۷ وزیری در انواع روزانه رایج ترین نوع سررسید بوده که کارایی بالایی دارد.

تولید سررسید اختصاصی ۹۷ وزیری در انواع صفحات کاغذ کرم و چاپ دو رنگ است که دارای جلد ترمو است و به صورت ته دوخت و پنجشنبه و جمعه با هم است.

یکی دیگر از انواع سررسید اختصاصی ۹۷ که تولید آن رونق بالایی دارد سررسید وزیری با جلد گالینگور است که درون یک جعبه بسیار شیک قرار می گیرد.

از دیگر سررسید اختصاصی ۹۷ که چاپ آن توسط شرکت انجام می شود سررسید با جلد پارچه ای است. این سررسید بسیار شیک و خاص بوده و در قطع وزیری تولید می گردد. این سررسید به صورت روزانه بوده و پنجشنبه و جمعه با هم در یک صفحه نمایش داده می شوند.

نوع دیگری از سررسید اختصاصی ۹۷ که قیمت ارزان و مناسبی هم دارد سررسید اروپایی دستیار می باشد.

این سررسید که یک هفته را در یک صفحه نمایش می دهد دارای صفحاتی شطرنجی است و به صورت ته دوخت بوده و دارای لبه های گرد می باشد.

چاپ و تولید سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت در انواع قطع انجام شده و شرکتها و سازمانها می توانند انواع و تعداد مد نظر خود را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرند.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

تولید سررسید اختصاصی ارزان

سررسید اختصاصی سررسیدی است که برای شرکت خاصی تولید می شود و این سررسید با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *