خانه / سررسید اختصاصی / تولید سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان

تولید سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان

سررسید اختصاصی ۹۷ چگونه تولید می شود و انواع ارزان قیمت آن کدامند؟

سررسید اختصاصی ۹۷ از انواع سررسید تولید شده در آستانه سال ۹۷ است که شرکت ها و سازمانهای زیادی به دنبال سفارش آن هستند.

سررسید اختصاصی ۹۷ در قطع مختلفی تولید می شود. برای مثال از انواع سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان قیمت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سررسید اختصاصی ۹۷ وزیری: این سررسید که رایجترین و پرطرفدارترین قطع در میان انواع سررسید می باشد دارای اندازه ای مناسب برای قرار گرفتن بر روی میز کارمندان و مدیران است. این سررسید که فضای بسیار زیادی جهت نوشتن دارد در انواع جلدهای مختلف تولید می شود. از انواع سررسید اختصاصی وزیری ارزان می توان به سررسید جلد سلفون اشاره کرد که قیمتی ارزان و مناسب دارد. در واقع سررسید اختصاصی وزیری برای کارمندان و مدیران شرکت ها بسیار ضروری می باشد.

سررسید اختصاصی ۹۷ رقعی: این سررسید که اندازه ای کوچکتر از سررسید وزیری دارد برای قرار گرفتن در کیف بسیار مناسب به نظر می رسد. در واقع سررسید اختصاصی رقعی فضای زیادی جهت نوشتن در اختیار شما قرار نمی دهد لذا تنها برای یادداشت های کوچک کاربرد دارد. این سررسید نیز قیمت ارزان و مناسبی به خود اختصاص داده است.

سررسید اختصاصی ۹۷ پالتویی: سررسید پالتویی از انواع سررسید شیک و منحصر به فرد به شمار می رود. در واقع اگر قیمت سررسید برایتان مهم نیست می توانید انواع سررسید پالتویی را انتخاب نمایید. این سررسید برای شرکت هایی مناسب به نظر می رسد که سررسیدی با ظاهری جذاب و عالی را می پسندند.

سررسید اختصاصی ۹۷ جیبی: سررسید جیبی از انواع سررسید مناسب برای قرار گرفتن در جیب است به صورتیکه شما می توانید در همه جا آن را به همراه خود داشته باشید. این سررسید به دلیل ایتنکه همیشه همراه شماست می تواند تبلیغاتی موثر را برای شما بر جای بگذارد.

تولید سررسید اختصاصی ۹۷ ارزان در انواع جلدهای مختلف و در انواع قطع رایج صورت می پذیرد.

مطلب پیشنهادی

سررسید اختصاصی ارزان

تولید سررسید اختصاصی ارزان

سررسید اختصاصی سررسیدی است که برای شرکت خاصی تولید می شود و این سررسید با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *